MILOVNICE

ŽIVOTA

Milovnice života je tvoje každodenní KPZ!

 

/celoživotní, online program plný

podpory, péče, sebepoznání

a vědění, které se ti bude hodit./

50 způsobů, jak poznat sebe samu

Představ si, že máš kouzelnou krabičku, kterou kdykoliv otevřeš, najdeš v ní podporu, vlídné slovo, informace a techniky, které ti v životě  pomohou. A taky nás - 5 mentorek, které tě celou Milovnicí s láskou provedou. 

Ženy na stejné vlně

Přístup do uzavřené skupiny dalších milovnic života je samozřejmostí. Navíc získáš i několik svých body friends, přítelkyň s kterými budeš moci sdílet, svou cestu, úspěchy i životní provary. 🙂

Každý měsíc zDARma nová technika

online Milovnice je jako bezedný kelímek v KFC - Jednorázový poplatek za vstup a každý měsíc se můžeš těšit na další novou techniku, rozhovor či meditaci.  Je to náš benefit pro tebe, aby si na své cestě byla od nás stále podporována a neztratila  motivaci. 

Celostní péče o tebe i pro tebe!

Svou milovnici budeš objevovat ve všech částech svého života. Vše, co prožíváš, jak se cítíš, koho potkáváš, je odrazem kvality tvé mysli, těla a duše a rovnováhy mezi nimi. 

zDARma pro tebe

Vyzkoušej malou ochutnávku toho, co tě v tvé KPZce čeká.

Meditace Kdo jsi

Duchovní mistrovství se ukrývá v odvaze spojit se sama se sebou. Jsi připravena na tento upgrade?

Jsi připravena podívat se pod všechny slupky?

Nato kdo opravdu jsi?

Ženská hojnost

Chceš do svého života přivolat hojnost? A víš, jak funguje nám ženám? Ženská hojnost je cyklická stejně jako ty. Po tomto rozhovoru s mentorkou hosjnosti Klárou Piskořovou ti zaručeně dojde, proč k tobě hojnost ještě neproudí tak, jak si to představuješ. 

Technika zrcadlení

Nejvyspělejší starodávná technika předpovídání. Svou podstatnou roli zde hraje síla podvědomí. Díváním se do zrcadla se pozvolna odpoutáme od reality a upadáme do tzv. změněného stavu vědomí. Můžeme “vidět” věci, které je možné interpretovat jako čtení budoucnosti.

Ve Svět.nici cítíme, že přichází doba, která se nás jasně ptá. Jsi připravena vstoupit do nového světa?

Světa, který budeš milovat.

Světa, který si budeš zodpovědně tvořit ty sama? 

Ať už se ti děje cokoliv, teď máš na výběr. Zklouznout do stále se opakujích vzorců, dramatů a dny, které přijdou PŘEŽÍVAT. A nebo si to tady na zemi chceš opravdu užít? A prožít svůj život v lehkosti. Milovat se, být obklopena lidmi, co tě opravdu vidí, vědět, co dělat, když na tebe přijde depka? Opravdu poznat samu sebe?

A milovat svůj život, ať se děje, co se děje.  

 

 

Kávička, apple, podpatky i vykořovadlo - why not?

Tohle jsme my, multi - kulti, ženy nové doby.

Bez předsudků, s otevřeným srdcem a klidně i tarotem v Prada kabelce.

 

 

,,Ve Svět.nici jsme už vytvořili ženské kruhy, online programy, tábory pro ženy. Ale něco ještě chybělo. KPZ! Krabička posvátné záchrany, jak tomu pracovně s holkama na poradách říkáme :). Online prostor, do kterého si můžeš vždycky zalézt, zachumlat se v něm a najdeš, tam to, co  zrovna potřebuješ.

Do této krabičky jsme daly techniky, které milujeme a fungují nám. Naše know how, které jsme si poctivě prožily,  velkej kus sebe a svýho života. A chceme ti ho teď ukazát a podpořit tě i v tvém životě. I když jsme každá originál, asi každej kadeřník by potvrdil, že stejně řešímě ve finále to samé. 🙂 Opravdu věřím, že program MILOVNICE ŽIVOTA tě podpoří v mnoha tématech, které řešíš. Ukáže ti, jak se sebou pracovat. A podpoří tě kdykoliv si budeš potřebovat sosnout a načerpat sílu, inspiraci i pochopení. A taky vytrvat, protože každá změna chce čas."

s láskou Lucie Eon Vonchitzki

zakladatelka Institutu Svět.nice

Cítíš se v těchto verších? 

Je jasný, že mi někdy něco uniká, 

ne za všechno dostanu duhovýho poníka. 

Ale zkouším, tápu, 

někdy o co tu jde, chápu. 

Má směrovka je cesta k sobě,

mým heslem, věřit v jakékoli době.

Už více než 300 žen před tebou se rozhodlo, že  je čas konečně začít pečovat o sebe samu. A to na všech rovinách. Tedy o svou duši, tělo, i mysl.

Hodnota kurzu - nevyčíslitelná

Cena kurzu full verze 3200 Kč + každý měsíc nová technika zDarma

Co se líbí na našich kurzech ženám?

Nejvíc mě překvapila meditace na strach, objevil se mi ve snu můj duševně nemocný bratr a strach z nej byl veliký. V meditaci jsem si tento strach hodně zpracovala. Druhy den se stal zázrak. Po 2 letech mě pozdravil a mým dětem donesl dárek. Už se ho nebojím a když přijede, přestala jsem se před nim schovávat.
PetraFinanční poradce
Pravidelná živá vysílání. Každý den jsem se těšila na nové video od úžasných duší, nové téma, nové techniky. Líbily se mi živé meditace a ohromně se mi líbily výzvy ke sdílení, kdy každá žena dostala úžasný prostor a volnost sdílet cokoliv. Moc se mi líbil pocit podpůrnosti a podpory, který v celé skupině vznikl.
IvčaMaminka na mateřské
Upřímně mohu říci, že se mi líbil kurz celý, tak jak byl 🙂. Moc jsem si ho užívala a mrzí mě, že už končí... Obě, jak Katriel, tak i Lucie, vyzařují tak skvělou energii, jsou milé, pohodové, při jejich streamech jsem si vždy naprosto zklidnila, dozvěděla jsem se spoustu pro mě nových, zajímavých věcí, které mohu aplikovat do svého života. Doufám, že se mi někdy poštěstí se s nimi potkat osobně, protože jsem to tak krásné ženy, jak navenek, tak i hlavně uvnitř.
JanaÚčetní