AKTIVUJ SVOJI JEDINEČNOU ESENCI DUŠE

A žij, pro co sis sem skutečně přišla!

Zažij hlubokou EVOLUCI sebe sama, která ti přinese opravdovou lehkost a svobodu v čemkoliv, co si pro sebe přeješ i v tom, co si ještě pro sebe neumíš ani představit. Pronikni do nového systému žití a opravdových tajů života. A DOVOL si prožívat nejzářivější verzi sebe sama  ve všech oblastech bytí. 

Jestli jsi tady správně, se dozvíš ve videu

Znáš ten pocit?

Už asi víš, co si pro sebe v životě přeješ. Dokážeš si představit, jak má vypadat tvůj vysněnej život a možná ho v některých oblastech i žiješ. Jenže vědět to a žít to každý den, nenechat se zvyklat přáteli, prostředím, rodinou, návyky a hlavně svými pochybnostmi a být si jistá, že to co cítíš, kam jdeš, kde pracuješ, s kým seš, co říkáš, jak se chováš, je pravda tvého srdce a tu žít - TO JE SKUTEČNÁ VÝZVA.

Jak si tedy tento stav udržet? Jak kultivovat všechny změny, kterými si procházíš? Netočit se v kruhu. Přestat pochybovat.  Být si sebou jistá!

Jak si dovolit žít nejzářivější verzi sebe sama?

 • Chceš začít podnikat a brzdí tě strach z tvých darů, nevíš nic o marketingu a sebeprezentaci?
 • Chceš žít jinde a máš strach, jestli to zvládneš, jestli se uživíš? 
 • Toužíš po rodině a miminku, ale ono nepříchází??
 • Chceš sobě a životu porozumět v mnohem hlubší úrovni?

Já nevím, po jaké změně teď toužíš. Jaký máš problém, který chceš vyřešit. Důležité je, jestli cítíš, že ho řešit opravdu chceš. Zda už nehledáš důvody proč ne, ale způsoby jak ANO. Jestli jsi otevřená změnám a DOVOLÍŠ si je. 

Na cestě k tomu, aby si žila  svoji nejzářivější verzi sebe sama, tě může limitovat mnoho věcí. Potřebuješ zjistit, co všechno tě omezuje. Co ještě nevidíš? Co ještě nechceš slyšet? Co si ještě pro sebe nechceš dovolit a proč? Co se má ještě poskládat a zaklapnout? Jaké kódy a programy deaktivovat, co naopak aktivovat? Čeho se máš zbavit? Jaké pochyby a strachy se ti pořád vrací a jak s nimi pracovat?

A tyto změny, které jsou v opravdovém souladu s tvým vyšším já, s tvou duší, krůček po krůčku, integrovat do každodenního života. Protože na seminářích jsme královny všechny. 🙂 

Nemusíš už na nic čekat. Jen si TEĎ  pravdivě odpovědět. 

Cítíš v sobě hlubokou vnitřní touhu po poznání?

A seš si vědoma, že mohou přijít i změny, které tě mohou
katapultovat na druhou stranu zeměkoule? 🙂 

Nechceš jen úspěch, ale vnitřní uspokojení.

Nechceš nic hasit, ale skutečně poznávat.

Nechceš už dramata, ale plynutí.

Nehledáš utěk, ale trvalé řešení.

Nechceš jen peníze, ale hojnost.

Nechceš reakci, ale akci.

Nechceš jistoty, ale ZÁZRAKY!

Diagnóza: Jsem Milovnicí života


Jedinečný, komplexní program pro všechny ženy, které chtějí ze svého života udělat prioritu.

Ženy, které prošly programem, se shodly:

‚‚Tohle je jedinečný manuál na krásný život!‘‘

Program, Jsem Milovnicí života, je kombinací tvoji vnitřní práce, 60 pečlivě vybraných technik, které pracují na úrovni tvého podvědomí, přesvědčení, emocí, postojů i tvého chování i praktických kroků, které kotví tvou proměnu v životě.

Je to transformační program, který tě vezme do hlubin sebe sama, pomůže ti kompletně proměnit tvé vnitřní nastavení, najít, kdo opravdu jsi, aktivuje tvoji jedinečnost a podpoří tě, aby si žila svůj plný potenciál! 

Protože není jediný důvod, abys byla unavená ze své práce, žila v nefunkčním vztahu, nevěřila si nebo dokola opakovala stejné situace. Jednoduše, abys žila nějaká dramátka.  

Lucie Vonchitzki


Celej život je jenom o tvém rozhodnutí. A jestli teď nemáš dostatek odvahy, síly nebo sebelásky na to, aby si žila svůj nejvyšší potenciál nebo ani nevíš, co všechno si v životě pro sebe přeješ, ale už víš, že už nemáš na co čekat, , tak je Milovnice pro tebe.

Podporuji ostatní ženy, aby žily svůj nejvyšší potenciál. Ráda kombinuji práci s krystalickým vědomím, channeling, šamanismus, východní nauky, psychologii, ceremonie i hlubinnou terapii, a vytvářím tak jedinečnou cestu transformace lidského vědomí do nové úrovně bytí. Na téhle cestě je mým největším zrcadlem moje dcera Beatrice a největším podporovatel můj, úžasnej muž Yuri. 

Pochop kontext svého života.

Opravdovou milovnicí se nestaneš ze dne na den. Je to cesta disciplíny, učení, poznání, objevování,odhazování, loučení, rozhodování i velkých proměn, ktere ti ale do života přinesou OPRAVDOVOU LEHKOST a SVOBODU.

Důležité je k sobě přistupovat jako ke komplexní bytosti.

Často hledáme poznání v knihách, na seminářích, u přátel. Každý má jiný úhel pohledu, jiné nástroje a techniky, jiné zdroje, které mohou být vytržené z kontextu. Jsme pak často zmatené, divíme se, že změna nepřichází nebo že ji nedokážeme žít déle než týden. Často nám chybí kontext, ze semináře odcházíme s nějakým silným prožitkem, ale už nemáme ponětí, jak ho integrovat do skutečného života, aby byl novou realitou.

Vše je provázáno se vším. Ve chvíli, kdy budeme ,,hasit” jen problém, který nás tíží a nebudeme vědět, jak se na situaci podívat do hloubky, tak se nám sice na nějaký čas uleví, ale ochuzujeme se o to vyřešit opravdovou příčinu, která může být ukrytá i v několika systémech. /např. v našem energetickém těle, fyzickém tělo, naší mysli atd/.

Je důležité, abys poznala všechny úrovně svého bytí. Jak funguje tvoje duše, mysl, emoce, energetika, tvoje tělo. Zjistit, jaké techniky zrovna tobě nejvíce vyhovují, přes jaké kanály/energie, vizualizace, barvy/k tobě intuice promlouvá.
A pak si vybrala i vhodné nástroje. /tanec, meditace, dech, rituály, channeling, koučin, hlubinná terapie.

A tuto změnu ideálně prošla v bezpečném prostředí, měla ženy, které prochází stejným obdobím a budou tě na tvé cestě podporovat. Často se otevře i nějaký silnější proces, a proto je dobré, abys měla možnost se obrátit i na někoho, kdo tě tím provede, dovysvětlí či ti podrží prostor.

Jakou cestu si vybereš?


Dneska si můžeš vybrat z regálů knih, různých seminářů i online programů. Já osobně za 15 let prošla desítkami worskhopů, individuálek, tréninků, škol, šamanských cest i výcviků. A v průměru jsem do sebe investovala 15 000 - 20 000 každý měsíc. Čas bych asi nespočítala. Ale nikdy jsem nelitovala jediné koruny.

Vše mi něco přineslo, ale já vždy toužila po pochopení, jak to celé funguje jako celek.
A proto vznikla Milovnice života.

Jaké výsledky můžeš očekávat,

když programem Milovnice poctivě projdeš? 


Začneš KONEČNĚ žít všechny svoje představy o sobě a svém životě, o kterých teď sníš, kterým teď možná ještě nevěříš nebo si na ně netroufáš! 

Co k tomu ale potřebuješ a najdeš v programu? 

 • Ukotvit si a najít svoje vlastní kódy vyjímečnosti.
 • Naučit se pracovat se svými emocemi, přesvědčeními a strachy, které tě brzdí v tom žít plný potenciál.
 • Poznat nejhlubší podstatu své bytosti.
 • Umět pracovat se svou myslí a rozeznat, kdy mluví ona a kdy tvoje srdce.
 • Najít v sobě odvahu udělat zásadní kroky a rozhodnutí v tvém životě a jít do akce.
 • Napojit se na své ženství, odhodit stud před sebou i všechny masky a začít si konečně věřit!

Vědomí programu se energeticky ladí na tvé nastavení a potřeby v životě. Tempo si určuješ ty sama, každé ženě se otvírají jiná témata ke zpracování. Výsledky se tak objevují napříč všemi oblastmi osobního i pracovního života. TENTO program tě vede do praxe tvého života, aby s žila svoji jedinečnost. Je stavěn se záměrem, aby se rozpadlo vše, co je už nefunkční. Že nevíš co to je? Proto jsi tady. Abys vytvořila prostor pro novou, zářící verzi sebe sama.

Program je pro tebe, pokud:

 • Jsi jednou z žen nové generace, která chce komplexnější obraz o sobě a chce znát příčiny svých životních událostí a né hasit jednotlivé, dílčí situace.
 • Jsi žena, která cítí, že chce vést další ženy a ráda by si ujasnila svoje další kroky, talenty, dary a začala na svém snu pracovat v praxi v rámci energetického marketingu, PR, sociálních sítí, sebeprezentace atd.. 
 • Cítíš, že se v tobě odehrávají silné procesy, chceš jim porozumět a transformovat samu sebe na novou úroveň.
 • Pokud tě tento program volá, nevíš vůbec proč, hlava ti tam hází sice tisíc důvodů, ale ty cítíš, že přesně tohle pro sebe chceš udělat.

Program není pro tebe, jestli:

 • Program není pro ženy, které mají pocit, že se stačí pouze přihlásit a zaplatit. Ano, už tím že vstoupíš do pole tohoto programu se začnou dít nějaké změny, ale bez tvé praxe se zázrak nestane.

Milovnice života,
nikdy jsem nebyla nějakým velkým fanouškem online kurzů nebo něčeho podobného a v oblastech, které se Milovnice života dotýká jsem úplný nováček. Ale prostě si mě to zavolalo, klikla jsem na odkaz a přihlásila se. Abych byla upřímná, trochu jsem se bála a svým způsobem už tohle byl pro mě výstup z komfortní zóny. Milovnice byla odstartována a za mě je naprosto nadupaná informacemi, meditacemi, články… Našla jsem tam nespočet užitečných a nových informací, zažila spoustu aha momentů. Několikrát se mi stalo, že jsem procházela nějakou část modulu a v tom momentě si uvědomila, že přesně tohle přesně jsem potřebovala slyšet nebo vidět nebo si přečíst. Z toho jsem měla až husí kůži.

Velice jsem ocenila přístup Lucky, která nám byla po celou dobu oporou a taky ostatních mentorů, na které jsme se mohly kdykoliv obrátit.

Mám radost, že jsem Milovnicí života prošla, dala mi toho opravdu hodně a některé části si už teď procházím znovu a znovu a budu to tak dělat i nadále.

~ Anna Koukalová-Jiskrová

~ Petra Sadílková

~ Sandra Vinklárková

~ Radka Záhorná

~ Lucie Nosková

S čím jsem šla do Milovnice?

Jsem studijní typ a do milovnice jsem šla hlavně proto, že jsem cítila, že to bude nabitý program. Dostala jsem ale mnohem víc. Nejdůležitější byl klid, lehkost a jemnost. Tento našlapaný program mi zůstane navždy a budu se k němu moct vracet kdykoliv, jelikož v každé životní etapě mi dá něco jiného, to jsem si ověřila. Nechala jsem tedy věci plynout a ta témata se otvítala spolu s moduly. 

Procítila jsem si svou nahotu při meditaci a cítila se v ní, překvapivě, krásně, odpustila a poděkovala všem svým ex. I díky tomu jsem s exmanželem vytvořila synkovi krásný narozeninový program. Objevovala své dary a čistila mé vidění jich.

Nedá se úplně slovy popsat, jak důležité to pro mě bylo a co to všechno ještě přinese.

Proč bych ho doporučila?

Je opravdu nabitý informacemi, je to manuál pro krásný život a jak s tím naložíte je na Vás, ale podpora je velká a nástroje krásné, meditace předčí všechna očekávání. 

Děkuji všem, co se na tomto projektu podíleli, byla to krásná jízda v klidu a síle, a ještě bude.

~ Michaela Vršecká 

Milovnice mi přinesla mě samotnou v nové úrovni. Vstupovala jsem do programu, protože jsem věděla, že jsem připravená opustit svoje staré já. 

Jen mě nenapadlo kolik toho je. Dostala jsem odvahu začít dělat úplně nové věci. Lucinka mi během pár minut na společném callu pomohla utřídit moje myšlenky a společně jsme našly moji hlavní esenci, kterou chci předávat ostatním ženám. Během programu jsem si tvořila obsah pro moje vlastní stránky a našla si svoje první klientky. Uvědomila jsem si, že nechci ženy pouze koučovat, ale chci jim pomáhat objevovat jejich skutečné dary. 

Já sama jsem je uviděla během meditací a díky práci s programy a přesvědčení, které jsou součástí programu jsem se už nenechala zvyklat svoji hlavou. Program je tak komplexní a rozsáhlý, že jsem ho ještě nestačila celý projít. Protože je to taková studnice moudrosti. Doporučuji ho všem ženám, co je volá jejich poslání. Lucinka mě vede neustále do praxe, což jsem přesně potřebovala. Dva roky jsem se odhodlávala udělat to, co ve mě bylo asi celý život a díky Milovnici se to za pár týdnů začalo dít. 

Děkuju moc za kombinaci tolika technik, informací a úžasného vedení.

~ Lada Janderová

~ Simona Krausová

~ Anna Koukalová-Jiskrová

Co tě čeká?


0
modulů
0
technik
0
speciálních workboků
 • 5 skupinových mentoringů VEDENÉ LUCIÍ VONCHITZKI  + nahrávky na témata z oblasti energetického marketingu, podnikání, seberozvoje a ženství. 

 • Rozsáhlá individuální konzultace genových klíčů a human designu tvé osobnosti od průvodkyně Sandry Miry

 • Uzavřená členská sekce, která tu pro tebe bude celý život. 

 • Podporující skupina žen na fb

A proč ti tuhle proměnu garantuju?


Ano, teď žiji v ráji jménem Koh Phangan neboli Crystal Island, léčím skrze krystalické vědomí na všech úrovních bytosti a pracuji s posvátnou geometrii. Mám krásného, vědomého, úspěšného muže i úžasnou, divokou dceru. Podporuji ženy z celého světa, aby našly svoji jedinečnost a měly odvahu tomu uvěřit a žít.

Můj život není pohádka, ale realita, kterou jsem postupně měnila. Nebyla jsem sice Popelka, ale neměla jsem ani na růžích ustláno. Teď už mám pocit, že to snad není pravda, jak dávno mi to připadá. 

Byla jsem holka z vesnice, nejstarší ze čtyř sester, co milovala ostatní víc než samu sebe. Mého pravého tátu jsem objevila na diskotéce ve svých 17 letech a velkou část života si zpracovávala, že musím být dost dobrá, aby mě lidi měli rádi.  Ve dvaceti jsem musela začít plácet svou naivitou půlmilionový dluh po rodině a díky zodpovědnosti, kterou jsem přebírala za život mých rodičů a sester, se mi rozjely stavy úzkosti.

Odjela jsem do Prahy na vysokou školu, měla 3 práce a bydlela v kamrdlíku, kam se vešel sotva kufr. Dostala se přes casting na roli reportérky do televize a poté jsem deset let jako moderátorka a reportérka pracovala na TV Prima.

Vím, co znamená velký svět, úspěch i záře reflektorů. Nikdy jsem ale nepřestala pracovat sama na sobě. Od 24 let jsem investovala do svého rozvoje a vzdělání. A to cca v průměru přes 20 tisíc korun měsíčně.

Absolvovala jsem desítky programů, kurzů, škol, šamanských cest, ceremonií i rituálů. Ve své profesní praxi jsem stihla pořádat obrovské eventy, úspěšné PR akce, byla jsem marketingovou ředitelkou, měla na starosti velké budgety, vybudovala úspěšnou seberovojovou platformu Štrůdl, kam jsem zvala lidi ze všech oboru  a skrze emotional elerning pracovala se skupinami o stovkách lidi. 

Díky tomu, že jsem pracovala na sobě, jsem měla i odvahu zpracovat si vlastní strachy. Dělat to, kam mě volala moje intuice, a to i když mi moje dcera v bříšku řekla, že se chce narodit doma, což se stalo a byl to nejkrásnější zážitek mého života. Intuici jsem poslechla, i když jsem cítila, že musím odejít z televize, vzdát se výhod, které toto zaměstnání nese a jednoduše skočit do neznáma. V tu chvíli jsem vůbec nevěděla, čím se vlastně budu živit. Až po porodu mi moje intuice či mé vyšší já řeklo, máš vést ženy a pracovat s nimi. 

Jsem žena, co miluje život a předává to, co opravdu žije. Nemám problém s tím přiznat, že jsem v nějakém procesu, že to u nás někdy vypadá jak v italské domácnosti nebo že někdy spadnu do kolotoče  - NEMÁM NA TO. Všechno jde v životě v cyklech a to učím i ženy.

Tahle doba je výjimečná, protože naše duše nás volá za našim posláním, někdy i do míst, která by nás nenapadla. Jsem tu pro všechny ženy, které cítí toto volání. Přemisťování jednotlivců i celých národů, změna práce, úplně nové systémy života - to cítím, že nás čeká. Jsem tu pro tebe, pokud máš odvahu nastoupit na cestu svého srdce. Já ti ráda pomohu s tímto přerodem. 

Milovnici života jsem tvořila přes dva roky se záměrem poskytnout ženám opravdu silný, komplexní  nástroj, který je podpoří na  cestě jejich transformace v této nové době. Aby sami v sobě našly cestu k novým principům života. Dala jsem do ní vše , co mi na mé cestě během mnoha let pomáhá žít život, který miluji.