Mentorky - osobní péče

Ať už ve svém životě právě řešíš cokoliv, můžeš se s důvěrou obrátit na kohokoliv z nás.

Jsme garantem, že mentorky a mentoři ve Svět.nici jsou nejenom kvalifikovaní, ale hlavně že žijí to, co předávají. 

Školy a certifikáty nám dávají záruku odbornosti, ve Svět.nici ale najdeš průvodkyně, které mají opravdu otevřené srdce. Naše ,,srdcařky” ti pomohou ve všech oblastech tvého života.SOUNDHEALERKA, PRŮVODKYNĚ MEDITACEMI

LUCIE EON VONCHITZKI

,,I já měla vztah, z kterého jsem se roky vzpamatovávala, i já si prožila období večírků, stresů v práci, i já si v dětství prožila odchod mého táty, neměla dobrý vztah s mámou, i já dostala od partnera facku, i já se cítila, že nejsem dost dobrá, i já cítila strach odejít ze slibné a lidmi uznávané práce, i já jsem cítila, že jsem jiná, i já vyměnila okruh svých přátel, i já měla stavy úzkosti, i já si prošla obdobím plném strachu. "

Ale byla jsem to Já, kdo se rozhodl věci měnit. Byla jsem to já, kdo s větší či menší intenzitou na sobě pracoval, aby byl tím, kdo dnes je. Roky každodenní praxe, seminářů, knih, odpouštění, hledání, rozpouštění strachů. 

Děkuju za každou vzácnou chvíli v mém životě, kdy jsem věnovala pozornost sama sobě. Každý krok byl neméně důležitý. 

Položím ti teď otázku, která mi pomohla znovu objevit sebe sama. 

,,Jsi připravena mi teď říct, kdo jsi? Kdo skutečně jsi ve svém srdci? 

Ráda tě provedu cestou soundhealingu, meditace, dechových technik, osobních rituálů, energetického léčení, tance duše. Předám ti mé zkušenosti, znalosti a pomůžu ti svými dary, aby si udělala další krok sama k sobě. A ponořila se do hloubek svého srdce.

S láskou Lucie

Autorka knihy Spirit Pauza.

Konzultace jsou možné i on-line.

SNOVÁ KOUČKA

KATEŘINA ANDĚLOVÁ

,,Jsem žena, jsem a vím že to je dost! Ne vždy, jsem tohle věděla.

V životě jsem prošla různými obdobími, od těch temných (anorexie, bulimie, drogy) až po ty světlé, radostné a harmonické. Baví mě inspirovat lidi okolo sebe a ukazovat, že je možné se uzdravit a žít tu nejlepší verzy sebe sama. Jak se mění období v mém životě, mění se i styl práce kterou dělám. Absolvovala jsem různé kurzy masáží a terapeutických technik, studovala jsem školu přírodní medicíny a neustále se rozvíjím v oblasti sebepoznávání a léčení. Dlouho jsem nacházela cestu ke svému ženství, nejvíce mi pomohly právě ženské kruhy a proto je teď s láskou tvořím."

​S mým milovaným mužem Filipem Říhou tvoříme firmu Wild & Coco, ve které vyrábíme a prodáváme skvělé výrobky z kokosu nejen pro náš zdravý mikrobiom. 

Mimo jiné jsem také maminka dvou úžasných synů.

Miluji práci s medicínami a proto je mi velkou ctí tyto ceremonie provázet. Vím však, že každou noc se děje ceremonie ušitá přímo nám na míru.

Sny jsou pro mě tou nejmocnější medicínou a proto se věnuji snovému koučinku. Jak sny ovlivňují náš denní život? Jak se v nich vyznat a umět si brát posleství pro všední den? Je možné žít dva životy jeden přes den a druhý v noci, stejně vědomě? ANO!

Snový koučink probíhá vždy jednou měsíčně v naší meditárně.

Idividuální sezení jsou možné až od nového roku.

IMPROVIZAČNÍ TANEC

Ta Ura

,,Improvizačnímu tanci a tedy transformačním vzestupům se věnuji od dětských let. Prošla jsem řadou seminářů a tanečních workshopů se zaměřením na duševní existenci."

Jako akreditovaný lektor tance s psychoterapeutickou licenci Emotional Soul Trance ve své praxi tvořím hranice mezi tělem a myslí.

A co je Intuitivní tanec Heart Rhythm Dance?

Je způsob fyzické a duševní terapie, která v pohybu nechává prostor pro vlastní vyjádření. Tento styl tance umožňuje naslouchat vnitřnímu volání. Díky flexibilitě těla a svobodnému pohybu si každý může vybrat způsob, jakým dosáhne rovnováhy na úrovni fyzického, energetického i emocionálního těla. Prostřednictvím intuice a smyslů (doteku, hlasu, pohybu…) může tančící zkoumat vjemy, které se během tance vynoří (nejen na fyzické, ale především na duševní úrovni), a které se následně propojí v jeden celek na úrovni vnímání – mysli, těla, emocí, představivosti a duše. 

Získané poznatky a zkušenosti ráda předávám dál.

Práce umělce v nezávislém umění ve mně vyvinula pochopení sebe sama v tomto světě. Od divadelního světa a různých variací mé životní cesty se snažím stát pevně nohama na zemi, avšak s lehkým duchem a nadhledem se vždy vybrat tou nejlepší možnou cestou.

Intuitivní tanec může způsobit náhlý výbuch radosti, štěstí, tvořivosti a spontánního uzdravení…

Mé motto: „Život je pohyb“.

Cena soukromé lekce: 900 Kč / hodina

Konzultace jsou možné i on-line.?

PRŮVODKYNĚ DECHEM

USHA

,,Kým jsem a co (si) nesu ? Ahoj, jsem Usha. Před lety jsem přijala sanyas jméno, protože jsem přijala jednu velkou část své Duše. Sebe samé. A možná za život těch jmen stihnu ještě víc .-)"

 Před lety mě osobní katarze a propady (tak jako možná u většiny až moment za 5 minut 12) navedly na cestu hledání technik a možností, jak si pomoci odolat okolnímu tlaku. Jak uklidnit svůj vnitřní gyroskop. Když jsem pochopila, že okolní tlak souvisí s mým vlastním vnitřním nastavením, s egem, s pancíři, které jsem si vytvářela z důvodu obrany, přišly momenty nebývalého a nepoznaného Štěstí a RÁDOsti.

Přestala jsem ukazovat prstem na okolí a vydala jsem se hledat vlastní prožitky a inspiraci pro svůj vlastní život. Zakopávám. Ano, stále je co ze sebe sloupávat za nálepky a bolístky. Je mi 45 let a spoustu let jezdím do Osho centra pro poznávání (se) a také se učit jak učit. Jak inspirovat ostatní, jak provést ostatní podobnou zkušeností. Ve Svět.nici nabízím sebe. Otvírám hlavu i srdce jak jen to jde. A také plíce, protože ze všech seminářů a workshopů mě nejvíce baví právě práce s Dechem.Dech nám ukazuje zapomenutou sílu, třinácté uzamčené komnaty a vědomý Dech také všechny tyto pancíře rozpouští a hojí.

 Jo a taky Dech nikdy nevýjde z módy ! .-)
 S Láskou, Usha

Chci dostávat e-maily plné inspirace, novinek a upozornit na nové akce Svět.nice. Z odběru je možné se kdykoli odhlásit.