Osobní péče - konzultace

Ať už ve svém životě právě řešíš cokoliv, můžeš se s důvěrou obrátit na kohokoliv z nás.

Jsme garantem, že mentorky a mentoři ve Svět.nici jsou nejenom kvalifikovaní, ale hlavně že žijí to, co předávají. 

Školy a certifikáty nám dávají záruku odbornosti, ve Svět.nici ale najdeš průvodkyně, které mají opravdu otevřené srdce. Naše ,,srdcařky” ti pomohou ve všech oblastech tvého života.

Lucie EON Vonchitzki

I já měla vztah, z kterého jsem se roky vzpamatovávala, i já si prožila období večírků, stresů v práci, i já si v dětství prožila odchod mého táty, neměla dobrý vztah s mámou, i já dostala od partnera facku, i já se cítila, že nejsem dost dobrá, i já cítila strach odejít ze slibné a lidmi uznávané práce, i já jsem cítila, že jsem jiná, i já vyměnila okruh svých přátel, i já měla stavy úzkosti, i já si prošla obdobím plném strachu. 

Ale byla jsem to Já, kdo se rozhodl věci měnit. Byla jsem to já, kdo s větší či menší intenzitou na sobě pracoval, aby byl tím, kdo dnes je. Roky každodenní praxe, seminářů, knih, odpouštění, hledání, rozpouštění strachů. 

Děkuju za každou vzácnou chvíli v mém životě, kdy jsem věnovala pozornost sama sobě. Každý krok byl neméně důležitý. 

Položím ti teď otázku, která mi pomohla znovu objevit sebe sama. 

,,Jsi připravena mi teď říct, kdo jsi? Kdo skutečně jsi ve svém srdci? 

Ráda tě provedu cestou muzikoterapie, meditace, dechových technik, osobních rituálů, energetického léčení, tance duše. Předám ti mé zkušenosti, znalosti a pomůžu ti svými dary, aby si udělala další krok sama k sobě. A ponořila se do hloubek svého srdce.

Autorka knihy Spirit Pauza.

Cena konzultace: 1.500 Kč / hodina

Konzultace jsou možné i on-line.


Kateřina Andělová

Jsem žena, jsem a vím že to je dost! Ne vždy, jsem tohle věděla. V životě jsem prošla různými obdobími, od těch temných (anorexie, bulimie, drogy) až po ty světlé, radostné a harmonické. Baví mě inspirovat lidi okolo sebe a ukazovat, že je možné se uzdravit a žít tu nejlepší verzy sebe sama. Jak se mění období v mém životě, mění se i styl práce kterou dělám. Absolvovala jsem různé kurzy masáží a terapeutických technik, studovala jsem školu přírodní medicíny a neustále se rozvíjím v oblasti sebepoznávání a léčení. Dlouho jsem nacházela cestu ke svému ženství, nejvíce mi pomohly právě ženské kruhy a proto je teď s láskou tvořím.
​S mým milovaným mužem Filipem Říhou tvoříme firmu Wild & Coco, ve které vyrábíme a prodáváme skvělé výrobky z kokosu nejen pro náš zdravý mikrobiom. 

Mimo jiné jsem také maminka dvou úžasných synů.

Miluji práci s medicínami a proto je mi velkou ctí tyto ceremonie provázet. Vím však, že každou noc se děje ceremonie ušitá přímo nám na míru. Sny jsou pro mě tou nejmocnější medicínou a proto se věnuji snovému koučinku. Jak sny ovlivňují náš denní život? Jak se v nich vyznat a umět si brát posleství pro všední den? Je možné žít dva životy jeden přes den a druhý v noci, stejně vědomě? ANO!

Snový koučink probíhá vždy jednou měsíčně v naší meditárně.

Idividuální sezení jsou možné až od nového roku.

 


Nela Jurková 

Jsem lektorka jógy a ve Svět.nici zastupuji práci s tělem. Jsem žena činu, řídím se heslem "Nehledej sám sebe, ale vytvářej se". Zajímám se o bylinky, anatomii a funkci našeho mozku.

Jóga není jen cvičení na podložce, jóga je rozhodnutí být lepším člověkem. Je to každodenní práce na sobě.

Vím, jaké je nechat se ovládat mužskou energii a neustále se za něčím honit. S jógou je to jinak. Propojujeme dva protipóly! Slunce a měsíc, zimu a léto, sílu a něžnost. Můžeme být silní, úspěšní a uvědomělí, ale také blázniví, spontánní snílci.

Nikdy nejsme stejní, naše tělo se mění, všechny buňky jsou v neustálém procesu. A pokud nejsme spojeni se svým tělem, nemůžeme mu rozumět, neumíme přizpůsobit svůj denní režim jeho potřebám. Mým úkolem je pomoct Ti pochopit, co si Tvé tělo žádá. Přes pohodlí Tvé mysli nabrat sílu a energii a naopak umět se v tomhle bláznivém světě zastavit a nadechnout se.

Cena soukromé lekce: 900 Kč / hodina

Konzultace jsou možné i on-line.

Chci dostávat e-maily plné inspirace, novinek a upozornit na nové akce Svět.nice. Z odběru je možné se kdykoli odhlásit.