26. - 28. 8. 2022

LETNÍ TÁBOR

PRO ŽENY

plný sebelásky, divokosti, vnitřní síly

a hlubokého přátelství

JSI PŘIPRAVENA PROBUDIT V SOBĚ VNITŘNÍ DIVOŠKU A STOUPNOUT SI DO SVÉ SÍLY?

Odhodit zbytek masek, které ještě nosíš před sebou i blízkými a zbavit se strachů, co na tebe svět řekne, když přijmeš svoji sílu?

Už po staletí se ženy setkávají v kruzích, předávají si hlubokou moudrost a drží prostor jedna pro druhou. Často se bojíme uvidět, kdo opravdu jsme, protože se bojíme té velké síly, která je s tím spojená. 

Tak trochu se cukáme 🙂 sami před sebou. Jediné, co objevíš v hlouby své duše nejsou ale žádní strašáci, jsi to ty sama. Tvé zkušenosti tebe jako ženy. I žen před tebou, jejiž zkušenosti jsou uložené v tvém DNA i tvém srdci. 

A co bude potom? 

Milovaná ženo,

potom se v tobě rozhostí klid. Protože ve chvíli, kdy se můžeš opřít sama o sebe, už nepotřebuješ berličky nenaplńujícíh vztahů, přátelství či jakýchkoliv závislostí. KLID JE SÍLA. SÍLA JSOU TVÉ ZVĚDOMENÉ DARY. TVÉ EMOCE, KTERÉ V TOBĚ UŽ NEBUBLAJÍ, ALE MAJÍ SVOBODU JÍT VEN A PROJEVIT SE. 

CHCEŠ SE NAUČIT PRACOVAT SE SVÝMI EMOCEMI?

PODÍVAT SE NA SVOJE STRACHY Z PRVNÍ ŘADY?

A PROPOJIT SE SVOU HLUBOKOU MOUDROSTÍ JAKO ŽENA? 

Tak přesně tuto divočinu prožiješ na LETNÍM TÁBOŘE PRO ŽENY.  🙂

Na co se můžeš těšit?

Během 3 dnů přijmeš svoji hodnou holku a objevíš svou vnitřní divošku! Během zasvěcovacích rituálů se spojíš se svými vlastními kořeny. Překročíš svoje staleté strachy, které tě drží stát na místě. Aby si plně přijala svou vnitřní sílu, která je tvou ochranou na cestě v hmotném životě. 

V bezpečném prostoru nacítíš sílu svého ženství. Během posvátného procesu zvědomování si svým vnitřních kvalit budeš na konci tábora schopna projít závěrečnou ceremonií během které uslyšíš ze svého nitra jméno své duše. 

Slyšíš to volání? 

CO JE TO LETNÍ TÁBOR PRO ŽENY?

Letní tábor jsem vytvořila se  záměrem poskytnout nám  ženám bezpečný prostor pro hluboké stavy léčení, rozpomínání  si na svoje dary a zvědomování si jedinečné cesty duše každé ženy, která cítí touhu po poznání sama sebe. Není to tedy úplně welness pobyt, kde si dáš vínečko, poklábosíš a jedeš domů. 🙂 Často ženy sdílí, že prožily tak silné momenty, že mají za 3 dny k ženám z tábora blíž než ke svým kamarádkám. I to se může stát 🙂 Je pro mě nesmírně důležité vytvářet unikátní performance té nejvyšší kvality ve všech směrech. /ubytování, služby, péče aj/

Vstoupíš do pole zázraků, kde ti já i mé úžasné kolegyně drží prostor. Každý moment je energeticky vyladěný, vedený těmi nejčistšími záměry a podporován krystalickou energií, což je životadárná energie v kvantovém poli, kterou léčím.

S láskou Lucie Vonchitzki 

Co na táboře zažiješ?


0
dny plné rozvoje
0
průvodkyň
0
nových přátelství
 • Přes 15 seberozvojových techni, které jsou pečlivě vybrány tak, aby pracovaly na úrovni těla, mysli, duše i ducha. 

 • Každá skupina má své tempo a potřeby, program tedy každý den ladíme, aby byl pro ženy, co nejvíce výživný a podpořil je v jejich cestě. A proto můžeš čekat i překvápka. .)

 • Zažiješ hlavně samu sebe z úplně nové úrovně. 

V čem ti tábor pomůže?

 • Najít vlastní víru sama v sebe
 • Rozpomenout si na svou jedinečnost
 • Ukotvit v sobě a nastavit si novou realitu svého života
 • Pročistit všechna energetická centra a rekalibraci tvé bytosti
 • Spojit se s vnitřní sílou
 • Dotknout se nejhlubší podstaty sama sebe

Přihlaš se na tábor ještě dnes!

10 200 Kč 8700 Kč

v ceně je zahrnuto ubytování i strava

Zbývají poslední 3 místa

Chceš si rozdělit tábor na dvě splátky?

Žádný problém, platbu si můžeš rozdělit. Stejně tak můžeš přijet jen na program.

Tábory prošlo přes 150 žen.
Podívej se na prožití některých z nich.

“Tábor byl pro mě. jedinečnou příležitostí podívat se do svého nitra, prozkoumat nezpracované strachy a traumata, ale také najít jejich ukrytou sílu a energii. Jednotlivé aktivity byly skvěle vytvořené tak, abychom za těch pár dnů udělaly obrovský kus práce sami na sobě. Zároveň jsme měly prostor relaxovat, meditovat, být sami se sebou či navazovat nová přátelství. Jsem vděčná, že jsem díky vám prošla proměnou uvnitř i navenek.”
Claris
“Tábor Divoká ve Světnici, se mi navždy vryl do mého srdce, našla jsem tam spřízněné duše, které už navždy zůstanou mými sestrami. Všechny rituály, procesy tam probíhali až posvátně s velkou hloubkou a úctou k nám, k přírodě a životu. Vystoupily jsme z role oběti a vhuply do role divošky, bohyně - tvůrkyně. Dalo by se říct, že můžu rozdělit svůj život před táborem a po. Začal mi nový život, tam jsem zasela semínko, teď už ho jen opečovávat, aby rosol dál. Děkuji.”
Lubica
Byla jsem svědkem, že Světnice a naše božské průvodkyně ví co dělat a dokážou z tebe vytáhnout maximum autentičnosti až tam, kde je ti to nejblíž a kde jsi tak dlouho nebyla. Největší úlet je v tom, že se tam dostaneš TY SAMA a ony jen přihlížejíc žasnou jak úžasnou energii vyvolaly. Ty pak jedeš domů jako vyměněna. Přitom konečně svá.
Andrea

Kompletní program

Pátek  

13:00 - PŘÍJEZD

ZAHAJOVACÍ ŽENSKÝ KRUH + MEDITACE ZDROJ ŽENY 

ODHOĎ SVOJE SRAČKY

 

sebepoznávací, dechová technika
 
LÉČIVÝ TANEC 5. ELEMENTŮ 

 

propojení se všemi esencemi které v sobě máme skrze dary přírody s Taurou

 

SVATÁ TROJICE VINÍK, OBĚT ZACHRÁNCE A HODNÁ HOLKA 🙂 

 

Kolikrát v životě do těchro rolí nevědomě stoupáme a někdy je žijeme i celý život. Divoška zná svoji vnitřní sílu, umí v sobě najít klid a je si vědoma posvátnosti, která přichází, kdy si je vědoma vlastních kvalit a své SEBEHODNOTY. 
 
PRÁCE SE SVÝMI STÍNY 

 

Během práce se svým podvědomím, přesvědčení a vzorci dojdeš k poznání jaké limitující přesvědčení o sobě i o světě máš. 

 

Skrze různé technijy /konstalace, práce s myslí, skupinová práce/ nahlédneš do koutů své duše a plně si zvědomíš, co vše ti v životě brání se plně postavit do role tvůrkyně. 

 

POSVÁTNÝ OBŘAD S KOPŘIVOU

 

Projití posvátnou bránou s léčivou kopřivou, která nás učí, že za vše ve svém životě jsme zodpovědné sami. Co všechno se změní, když přijmeš zodpovědnost za svůj život? 

VEČERNÍ SOUNDHEALING

 

Naše tělo je jako dokonalá hudební nástroj. každý orgán má svoji vlastní frekvenci. 4asto kvůli našemu životnímu stylu , ale dochází k rozladění. Skrze zvuk křišťálových mís se vyladíš zpět do harmonického stavu. Během soundhealingu dochází k hluboké relaci a znovuobnovení našich buněk. 

Sobota

Začínáme v 8:00 hodin

INNER WALKING 

 

tato chrámová technika tě během 4. hodin dovede do místa tvého středu. Do klidu, harmonie a posvátného prostoru tvého bytí
 
POSVÁTNÁ GEOMETRIE OHNĚ, VODY, VZDUCHU, ZEMĚ A LÁSKY

 

zakladatelka Svět.nice Lucie vytvoří posvátný prostor geometrií, ve kterém se na úrovni energetického těla dějí zázraky.
 
 

PRÁCE S KRYSTALY A VŮNĚNI

 

Vůně a krystaly jsou obrovskými pomocníky během našich každodenním těžkých situací. Můžeme získávat mnoho odpovědí a moudrosti, měnit své emoce, pokud víme, jak s nimi vědomě zacházet. 

 

CHRÁMOVÁ TECHNIKA ŘEKNI ŽIVOTU ANO

 

Opravdu plně žiješ to, pro co sis sem přišla? Během této techniky se napojíš na své ženství, na skutečný zdroj vlastní kreativity a božství v tobě.

 

 

vědomý TÁBORÁK + noční ceremonie

 

během večerní ceremonie se spojíš s elementem ohně a spálíš vše, co ti neslouží k tomu, aby si se cítila ve vsém životě svobodná.

Neděle

MEDITACE VNITŘNÍ DIVOŠKY

od této chvíle bude v tvém životě mnoho věcí jinak
 
KORUNOVACE DIVOŠKY

ceremonie během které se spojíš s jménem duše. S esencí tvé divokosti, která obsahuje vysoké vibrace tvé podstaty
 
ZÁVĚREČNÝ KRUH SDÍLENÍ 

Přihlaš se na tábor ještě dnes!

10 200 Kč 8700 Kč

v ceně je zahrnuto ubytování i strava

Zbývají poslední 3 místa

Chceš si rozdělit tábor na dvě splátky?

Žádný problém, platbu si můžeš rozdělit. Stejně tak můžeš přijet jen na program.

Mentorky

Lucie Eon Vonchitzki 

léčitelka krystalickou energii, zakladatelka Institutu Svět.nice, ceremonialistka pro přechodové rituály, soundhealerka, tvůrkyně prožitkových meditací a maminka divošky Beatrice. Propagátorka a tvůrkyně ženských kruhů a dopisovatelka pro Voguecz. 

Monika Taura Zítková

akreditovaný lektor tance s psychoterapeutickou licenci Emotional Soul Trance, Djka, spoluzakladatelka firmy Water future. 

Sandra Mira 

Ráda objevuje hloubku a podstatu lidské duše a potenciálu,proto si i zamilovala práci s Human designem a Genovými klíči. 

Co vše je v ceně?

Ubytování

Ubytování je přímo na místě konání. Od června se nejprve zaplňují místa v nádherném odlehlém srubu, který je nově vystavěn. Spí se ve společné místnosti, poté si můžeš vybrat nově vystavěnou chatku uprostřed přírody. Záleží na Tobě, jaké dobrodružství zvolíš. Vše je od sebe vzálené asi 20 metrů. 

Místo

Tábor probíhá v nádherném srubu Ježkovec na Vysočině,který je součástí Hospodářského dvora Bohuslavice. Je ale vzdálen od areálu, takže budeme mít naprosté soukromí. 

Strava

V ceně je odlehčená domácí vegetariánská kuchyně vařená s láskou. Speciální menu je vytvořeno pro čištění, výživu i povzbuzení.

Program

Všechny techniky, včetně večerních ceremonií jsou zahrnuty v ceně. Čeká tě péče 6 průvodkyní, tento nadstandart je pro nás standardem, aby se žena cítila dobře. 

Přihlaš se na tábor ještě dnes!

10 200 Kč 8700 Kč

v ceně je zahrnuto ubytování i strava

Zbývají poslední 3 místa

Chceš si rozdělit tábor na dvě splátky?

Žádný problém, platbu si můžeš rozdělit. Stejně tak můžeš přijet jen na program.

Tábor proběhne v

Hospodářském dvoru Bohuslavice

Kde budeš divoško regenerovat?

Jedno z možností, kde se budeš oddávat regeneraci je buď v pokojích, které jsou přímo ve srubu, kde se odehrává hlavní program.

Jde o oddělené postele v horní části srubu. 

Stavba leží mezi Novou Říší a Krasonicemi. A ty si můžeš vybrat pro spaní i tyto nové chatičky. 

Už máme přes 150 divošek.

Budeš jednou z nich?

Přihlaš se na tábor ještě dnes!

10 200 Kč 8700 Kč

v ceně je zahrnuto ubytování i strava

Zbývají poslední 3 místa

Chceš si rozdělit tábor na dvě splátky?

Žádný problém, platbu si můžeš rozdělit. Stejně tak můžeš přijet jen na program.

Posilte své přátelství!

Vezmi s sebou kamarádku a získejte společně 1000 Kč slevu!

 • 1
  Ve formuláři zadej slevový kód KAMOSKA
 • 2
  Do poznámky uveď jméno a příjmení kamarádky
 • 3
  Stejný postup provede i kamarádka
 • 4
  Získáte každá slevu 500 Kč
  A zajistíme vám případné společné ubytování

Nevyhovuje Ti termín?

Podívej se na ostatní termíny táborů