SVĚT.NICE

INSTITUT ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHY 

PRO ŽENY

S ČÍM TI MŮŽEME POMOCI?

OBJEV SVOU VNITŘNÍ DIVOŠKU

LETNÍ TÁBOR PRO ŽENY 2022

PŘEROD

intenzivní žensko - mužský víkend plný vlastním přeměn

Můžeme být navenek úspěšné byznysmenky, super mámy, sexy rozkošnice v posteli, ale bez toho aniž bychom tušily, jak se postarat o sebe samu, jak můžeme být dlouhodobě šťastné? 

Chceš žít v rovnováze? Hledáš podporu, přátelství a způsoby, jak být  šťastná každý den? Ne jen o narozeninách. Tak vítej ve Svět.nici. V Institutu životní rovnováhy plném péče, pomoci a řešení. 

“Svět.nice je pro všechny ženy, které už dobře ví, že starat se o své tělo, mysl a duši není žádný prchlavý wellness výstřelek, ale nejdůležitější schopnost v 21. století.”

Lucie Vonchitzki, zakladatelka institutu

Ve Svět.nici  nenajdeš zaručený návod na to jak zhubnout v deseti dnech nebo jak sbalit miliardáře. Samy víme, že někdy máš v životě sílu nato vrhnout se do hluboké intenzivní práce na sobě a někdy ti stačí jen tak trochu popostrčit, pohladit. 

Institut Svět.n ice ti nabízí  různé cesty tvého osobního rozvoje. Máš možnost prozkoumat různé stavy svého vědomí. (podvědomí, snění, bdění, hluboká spánek, vysoké stavy vědomí, transformace).

Nic z toho není vzácné, ezoterické, ulítlé nebo divné. Všechny tyto stavy patří mezi základní a nejpodstatnější potenciály lidí a vychází z vědeckých výzkumů i velkých tradic moudrostí z celého světa.

NEVĚŘ KRAVIDLŮM!

 

Všechny máme mimořádnou schopnost se v průběhu života vyvíjet emocionálně, mentálně i duchovně. Přebírat nové myšlenky, nápady, způsoby, jak žít, proto abychom byli tou nejlepší verzí sebe samé. Často ale věříme mnohým kravidlům o sobě. O tom, kdo jsme, co máme nebo nemáme cítít. 

Ve Svět.nici ti pomůžeme najít  zastaralé modely žití (stará přesvědčení o  sobě a vnějším světě) a to ve všech oblastech  života.Spousta z nás ve svém životě postrádá rovnováhu. Máme hodně peněz ale mizerné vztahy v rodině. Úspěšnou kariéru ale zlomené srdce.

KDO OPRAVDU JSI?

Pokud cítíš, že život je víc než osm řad Sexu ve městě pořád dokola, jedna dovolená ročně a spirála opakujících se myšlenek, pochybností a emocí udělala si svůj životní proklik. 

Svět.nice je prostorem, kde se můžeš dozvědět více sama o sobě. 

Bezpecny prostor proto jaká se cítíš  být zrovna teď.

Stejně jako tvůj iphone potřebuje sem tam nahrát nový software i ty si můžeš upgradovat svůj styl života. 

Každá z nás se může rozvíjet, milovat se a prožít život s vědomím, že ví, kdo skutečně je. Stačí se jen rozhodnout.

VÍME, PROČ TO TAK JE!

 

Na svůj život nenahlížíme jako na celek. Zaměřujeme se jen na malý kousek. Nevzděláváme se a neopečováváme celou svou lidskou bytost. 

 Ve Svět.nici se díky naší individuální podpoře, rituálům, programům a workshopům můžeš zaměřit na jakoukoliv rovinu sebe sama (tělo, mysl, srdce, duše). Na jakoukoliv část svého života a tu vybalancovat.

Co o Svět.nici říkají ženy?

Úzasná energie, čistota a optimismus, které vyzařovaly jak z Lucky, tak z Katriel, vědomosti, kterými jsou nabity, seskupení všech důležitých témat na každý den a možnost připonemnutí si všeho, čím jsem už prošla a naučení se nových věcí, kterých jsem se ještě nedotkla.
Katka
Upřímně mohu říci, že se mi líbil kurz celý, tak jak byl 🙂. Moc jsem si ho užívala a mrzí mě, že už končí... Obě, jak Katriel, tak i Lucie, vyzařují tak skvělou energii, jsou milé, pohodové, při jejich streamech jsem si vždy naprosto zklidnila, dozvěděla jsem se spoustu pro mě nových, zajímavých věcí, které mohu aplikovat do svého života. Doufám, že se mi někdy poštěstí se s nimi potkat osobně, protože jsem to tak krásné ženy, jak navenek, tak i hlavně uvnitř.
Evča
Nejvíc mě překvapila meditace na strach, objevil se mi ve snu můj duševně nemocný bratr a strach z nej byl veliký. V meditaci jsem si tento strach hodně zpracovala. Druhy den se stal zázrak. Po 2 letech mě pozdravil a mým dětem donesl dárek. Už se ho nebojím a když přijede, přestala jsem se před nim schovávat.
Sophie

Kontakt

Ať už tě zajímá cokoliv z oblasti tajů nás žen, klidně nám napiš.