13.12. od 18:00 hod

Cena 1500 Kč | Kapacita max. 30 žen
Body ~ soul ~ mind studio – Divadelní 24, Praha 1

,,Lucie noci upije a dne nepřidá.”

Tak tohle pořekadlo známe asi všechny, ale není to trochu málo? 

Příběh sv. Lucie je u nás docela neznámý a přitom pro nás ve Svět.nici je sv. Lucie symbolem odvahy vynášet na světlo všechny své strachy. Být světlem pro sebe i pro druhé. A dokázat v sobě najít své zdroje světla, která jsou často zahaleny v temných odstínech našich pochybností. 

Kolikrát si už cítitla, že je čas zazářit a být viděna, ale tvůj strach tě jednoduše držel přikurtovanou někde v rohu?

Možná, že kdyby si zvedla ten telefon a začala natáčet o svých produktech, byla by si na instagramu hvězda. Jenže to nezjistíš, dokud si ten strach z toho, že jsi nejsi dost, nezpracuješ. 

Někdy jsou naše strachy tím největším zdrojem světla v nás. Jasnost do našeho života přichází ovšem v momentě, když dokážeme věci uzřít, pojmenovat a zvědomit si je.

V tu chvíli nás přestávají ovládat a naopak se mohou stát naším motorem! V tu chvíli začíná ta správná párty. 🙂

Tím, že si dokážeme  pojmenovat zdroje našich tíživých myšlenek a pocitů, získáme jinou perspektivu na sebe i na život samotný.

VÁNOČNÍ SVĚT.nicový kruh se
ponese v duchu oslav!

Tedy rozhodně závěr večera 🙂

Společně oslavíme svoje největší strachy. Skrze všechny techniky, vyneseme na světlo zdroje obav, které tě drží zpátky v tom skutečně zářit ať už v posteli s partnerem, na poradě či před svou rodinou.

Co je nejčastějším plodem strachu? Naše ego.

Ego je ve své podstatě plodem našeho strachu. Strachu, že jsme pro druhé moc nebo že naopak neznamenáme nic. Náš nepodložený strach je typickým produktem myšlenkových pochodů. 

A proto hlavně před Vánoci nám všem přijde vhod se ZKLIDNIT.

Utišit svoji mysl, která obzvláště v návalu reklamním poutačů, bude mít spoustu příležitostí ti v hlavě vytvořit realityshow - NEMÁM DOST peněz, přátel, skvělé rodiny.. 

Program

Konstelace tvého ZDROJE jako hravá cesta do tvého nitra

MEDITACE tvých vnitřních zdrojů

 

Posvátná geometrie Světla a Stínů

 

Tanec zdroje
s Ta Urou

 

13.12. od 18:00 hod do 22:00 hod

Cena 1500 Kč | Kapacita max. 30 žen
White Sage Therapy studio – Divadelní 24, Praha 1

Kruhy tvoří a vede Lucie Vonchitzki

Podporuji ostatní ženy, aby žily svůj nejvyšší potenciál. Ráda kombinuji práci s krystalickým vědomím, channeling, šamanismus, východní nauky, psychologii, ceremonie i hlubinnou terapii, a vytvářím tak jedinečnou cestu transformace lidského vědomí do nové úrovně bytí. Na téhle cestě je mým největším zrcadlem moje dcera Beatrice a největším podporovatelem můj úžasnej muž Yuri. Mimo jiné píši také pro český Vogue, třeba i o ženských kruzích↗.

Tušila jsi to?

Svátek svaté Lucie je zmiňován již ve středověkých českých kancionálech a v 15. a 16. století na něj připadal zimní slunovrat, což vyjadřuje pranostika „svatá Lucie noci upije“. Poté, co se roku 1582 přešlo na gregoriánský kalendář, byl slunovrat přesunut na 21. prosince a k pranostice bylo doplněno „ale dne nepřidá“. Z tohoto důvodu však nejspíše také došlo k zachování archaických prvků nezapadajících do oficiálního křesťanského pohledu.

Těšíme se na Vás Lucie a Ta Ura

#SlovazKruhů

Když jsem slyšela prvně o ženských kruzích, hned mnou prošlo "nic pro mně". Ale jednou jsem byla nečekaně donucena a zažila tu sílu sdílení a respektujícího prostoru říct, co potřebuji v bezpeční a bez souzení. Naopak ta podpora, soucit a pochopení mně úplně "dostali" Pochopila jsem, že jsem pořadně ani netušila, co vlastně potřebuji, abych se cítila bezpečně a mohla se otevřít nejen veřejně, ale hlavně sama sobě. A tak jsem začala víc vnímat sebe, svoj citlivost, sama sebe v zranitelnosti a objevila jaká síla v ní je.
JOSEFÍNA
Ženské kruhy mě lákaly už dlouho. Po porodu své dcery jako by se ve mně něco změnilo a já toužila najít svůj kruh. Doslova jsem tam měla tahle slova. Vyzkoušela jsem pár skupinek, ale až ve Svět.nici jsem zažila to, co jsem potřebovala. Bylo to tak nádherné vedení, které bylo ale plné síly a akčních kroků. Vždy když odtud odcházím, tak jednoduše v sobě vím.
ESTER
Vstup na kruh jsem dostala od mých kamarádů. Já sama bych asi nikam nešla, Lucku jsem znala z instagramu a vždy mě lákala k ní jít, ale připadalo mi to nějak vzdálené. Za 3 hodiny, které jsem v ženském kruhu zažila se mi vyřešil strach z mluvení na veřejnosti. Cvičení, kdy jsme si měly představit, že říkáme světu kdo jsme, bylo tak silné a já nevím, co se tam dělo, ale druhý den jsemměla prezentaci v práci a nervozita, kterou jsem vždy cítila prostě nepřišla.
TEREZA
Jednoduše to miluju. Vždycky když už mi dochází energie nebo dech, tak vím, že jsou tady ženské kruhy a že se můžu doživit. Díky kruhům jsme poznala tolik nádherných žen. Už nemám pocit, že jsem na to sama a s holkama se scházíme i mimo akce a já mám najednou v životě přátelství, které mě nesoudí a jsem za to tak vděčná.
KAROLÍNA