Ženské kruhy

Témata kruhů do konce roku 2020.

Všechny kruhy se budou konat v Meditárně Svět.nice v Praze na adrese Slavíkova 6 (5. patro, zvonek Svět.nice).

Červenec 2020

JSEM PŘIPRAVENA BÝT VNITRU SVOBODNÁ

Své mentální vězení si často vytváříme i bez karantény. Záměrem tohoto kruhu je podívat se na mentální vzorce, které nám staví v životě naše bariéry. Omezení, které si vytváříme v naší mysli nám často nedovolí žít život, který si naše duše skutečně přeje. 

,,Vždy jsme si přála zkusit žít v zahraničí a čerpat inspiraci od učitelů z celého světa. V hlavě jsem ale měla, že se nikdy nenaučím anglicky tak dobře, abych se s někým domluvila. Po 3 měsících v Thajsku jsem nejenom začala mluvit, ale udělala si kurz soundhealingu a v závěru pobytu dokonce vedla ceremonii v angličtině. Má mysl je silná, ale mé srdce je silnější. A tak i to vaše.”

Těšit se můžeš na techniku inner dancing - Meditace vnitřním tancem ke svobodě.

Cena: samostatně 950 Kč nebo může být součást balíčku

Kdy: 20. července 2020 od 18 hodin


Srpen 2020

NAŠE SEXUALITA NENÍ TABU

Dokážeme opravdu mluvit o svých touhách a známe je vůbec? Proč nám ženám, tak často dělá problém říct, co nám dělá v milování dobře? Dokážeme naplnit své sexuální přání? Tak jako všechno v životě i naše sexuální energie nás může podporovat či pracovat proti nám.  Tento kruh je otevřený všem ženám, které se chtějí podělit o své životní zkušenosti a rady, co jim nejvíce pomohlo na cestě k vlastnímu vyjádření a sebedůvěře v sexuálním životě a také pro všechny ženy, které si chtějí zvědomit více své touhy a potřeby.

Těšit se můžeš na speciální techniku důvěry, která Tě na cestě podpoří.

Cena: samostatně 950 Kč nebo může být součástí balíčku

Kdy: 19. srpna 2020 od 18h


Září 2020

JSEM ŽENA A NÉ TRYSKOMYŠ

My ženy máme často sklon zvládnout všechno. Někde v našem podvědomí nám asi běhá informace, že jsme superkomixové hrdinky, které mají neomezenou nádrž s palivem. Milované ženy, nemáme. Tento kruh tě volá, aby si přestala konečně dělat a užila si jen ten slastný stav bytí. Napojila se na sebe samu a užila si, že jednou místo rozdávání konečně dostáváš výživu sama pro sebe. Tvůj život není videohra a tvá hodnota se nezvedá s počtem zvednutých ponožek na podlaze, takže se moc těšíme, jak se vzájemně opečujeme a prožijeme naše chvíle v hluboké relaxaci. 

Těšit se můžeš na Soundhealing - meditace plná léčivých nástrojů pro zvednutí vibrací a odstranění energetických bloků a vyharmonizování těla.

Cena: samostatně 950 Kč nebo může být součástí balíčku

Kdy: 16. září 2020


Říjen 2020

NEMUSÍ MĚ KAŽDÝ MILOVAT

S osobnostními změnami, které přichází, když na sobě začínáme vnitřně pracovat, přichází i časté nepochopení ze stran lidí kolem nás. Místo radosti tak přichází pocit provinění, že už pro naše přátelé nejsme takové, jaké nás chtějí mít.

Někdy ale stačí jen to, když se ze stále usměvavé a hodné holky stane žena, co umí dát pořádně najevo, že se jí něco nelíbí. I to když si naštvaná, podrážděná, vzteklá jsi ty.  Tento kruh otevírá téma našich stinných stránek jako součástí nás samotných a zároveň chce podpořit všechny ženy v uvědomění, že to že nás nemají všichni na světě rádi, je úplně v pořádku.

Máme pro vás připraveno mnoho technik a meditací, které nám v tomto tématu pomáhají. 

Těšit se ale určitě můžete na zrcadlovou techniku přijetí sebe sama.

Cena: samostatně 950 Kč nebo může být součástí balíčku

Kdy: 16. října 2020 

Od: 18:00 do 21:00

Kde: Meditárna Jiřák: Slavíkova 6 Praha 3


Listopad 2020

MUSÍME TAM VŠICHNI - UMĚNÍ PŘIJETÍ SMRTI

Listopad je pro nás velmi hluboký měsíc, který přináší do našich životů téma umírání a znovuzrození, přijetí konců i nových začátků. Né vždy jsme v životě připraveni na konce, které nám život přichystal, odchod našich nejbližších, rozchody, které nečekáme, nevěry, vlastního úmrtí. Přijetí magie života, kterou přináší cykličnost je velkým darem, se kterým se v tomto kruhu spojíme.

Tento kruh bude doprovázet dechová technika znovuzrození i posvátný obřad na otevření našeho vědomí.

Cena: samostatně 950 Kč nebo může být součástí balíčku

Kdy: 20. listopadu 2020

Od: 18:00 do 21:00

Kde: Meditárna Jiřák: Slavíkova 6 Praha 3


Příhláška na Ženské kruhy